Válaszra vár

Ülőfelület nélküli padok

A padokról leszerelték az ülőfelületet és háttámlát

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Hunyadi János tér 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Doszpoth Izabell bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Eltűnt pad+asztal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ábrahám Géza utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fatörzs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére