Megoldott

Fenyves lejtő lévő kátyúk

Anonim Járókelő

Tisztelt II. kerületi Városfejlesztő Zrt.!

Már érkezett előzetes bejelentés kátyúrúl a Fenyves lejtőn, viszont szeretnénk kérni, hogy lehetőség szerint az egész utcát vizsgálják át kátyút szempontjából, mert rengeteg kisebb-nagyobb kátyú van az úton. Ezekről több képet is csatoltunk.
Bár zsákutca, de a társasházak miatt nagy forgalom van az úton.

Köszönettel,
a lakók

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fenyves lejtő 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett úthibák korábban már kijavításra kerültek.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az úthibát felvettük a javítási listára.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére