Megoldatlan

Padok rögzítése

Kérem végezzék el a padok rögzítését a talajhoz. Folyamatosan "mozognak" a környéken. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hadrianus u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Közérdekű adatigényléssel fordulok akkor az Önkormányzathoz.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    A törvényben meghatározott 30 naptári napos válaszadási határidőt egy +10 napos türelmi idővel megtoldva a rendszerünk a bejelentésedtől számított 40. napon ismét elküldi az ügyedet az illetékes
    ...
  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt sem jött válasz.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett fatámaszték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Föld utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa hely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Fűnyírás szükséges lenne

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére