Megoldatlan

Szennyezett csúszda

Ma épp egy ritkán látogatott játszótérre mentünk. Közel a só szobához. A lurkó csúszott 2-őt a csúszdán mire feltűnt, hogy a csúszda nem kopott és azért fekete, hanem valaki öntött rá valami festék szerűt, amitől a ruhája kormos állapotúra feketedett. Valahogy jelezni kellene mielőtt többen így járnak, és átfesteni vagy eltávolítani a szennyeződést.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kerék u. 6

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Szombathelyi Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivágott halott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhiulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bálint György utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére