Megoldott

Halott fa

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen lévő fa sajnos teljesen elpusztult.
Kérjük az Illetékest, távolítsa el a fát, és lehetőség szerint pótolja azt!

Pontos helyszín:
47.49238551488805, 19.06088607057405

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 19

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa pótlásáról gondoskodtak munkatársaink. Jogszabályi kötelezettségünknek eleget téve, minden kivágott fa helyére új, fiatal fát ültet
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kivágott fa Rákóczi tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széttört pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elkorhadt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Váncza Levente
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére