Megoldatlan

Pollerekről hiányzik a gömb

Anonim Járókelő

A Nagy Győri Istvánközben az önkormányzattól a Berkenye sétányig végig hiányoznak a pollerekről a gömbök.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által jelzett behajtásgátló oszlopokról sajnálatos módon ismeretlen személyek eltávolították a felső, díszítő funkciójú gömböket. Az oszlopok ennek ellenére nem balesetveszél...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sorompó nincs lezárva

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kapitánypuszta út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szigligeti utcanév tábla hiányzik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szigligeti utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gallyazási kérelem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kender utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére