Megoldott

Nem jó a kijelző

Csepeli Hévállomáson nem működik a járatkijelző. Kérem helyezzék üzembe. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csepel
Nem jó a kijelző bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szebb városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma jártam arra és működik. Köszi
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs pad a HÉV-megállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Szabadságtelep (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Valamilyen tiltó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Aquincum megállóhely (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött HÉV korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV-HÉV Zrt. (BKK)
    Helsinki út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére