Megoldott

gyomtalanítás - Budafok Városház tér

Anonim Járókelő

Várható a gyomtalanítás Budafok Városház téren?

-ez vélhetően egy főváorsi "BKV épület", itt pihennek a villamosvezetők (47V stb)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "gyomtalanítás - Budafok Városház tér,"-ról "gyomtalanítás - Budafok Városház tér"-ra.

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Levágták, zárható! ;)
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz útelválasztón végig

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt bokrok, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére