Megoldott

Parlagfű,bálványfa sarj,gaz

Anonim Járókelő

A fehérvári úton a villamossín meletti " zöld" sáv tereületen rengeteg parlagfű???? és Bálványfa sarj???? nő. A járdára rákúszó gaz csökkenti a gyalogos járó területet????

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 211

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki tisztították
    Köszönöm
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz útelválasztón végig

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Fehérvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt bokrok, szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére