Megoldott

Betört képernyőjű automata

Tisztelt BKK!

Kőbánya-Kispest buszvégállomáson a B32-es azonosítójú automata képernyőjét betörték. Kérem, szíveskedjenek megjavítani!

Munkájukat köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest M

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm :)
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    FKU 946

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest M (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Matricázás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest M (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére