Válaszra vár

Fürelépni szabad?

Jó napot,

A károlyiban akkor fűrelépni szabad?
A problémám arra irányúl hogy egy jó ideje visszazuhanni látszik a park rendje.Van parkőr de néha minek.
Azt csinálnaknaz emberek amit akarnak.Felbontják a faburkolatot,cigiznek és isznak.
Régebben ez ritkán fordult elő,most szinte rendszeres.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Budapest

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Toth Bernadett
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Szent István körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére