Válaszra vár

Mászóka csavarja kilazult

A maszoka egyik rudjanak csavarja meglazult,a rud igy mozog

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Jánoshegyi út 105039

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Maszoka csavarja kilazult"-ról "Mászóka csavarja kilazult"-ra.

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Benedek Kata bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányos pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Győri út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kitakart tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Fürj utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Pagony utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére