Válaszra vár

Elpusztult fák

Anonim Járókelő

A Budagyöngye Bevásárlóközpont melletti parkolóban egy nagy fa és egy facsemete, a Pázsit utcában pedig egy nagyobb fa elpusztult. Egyébként látványosan száradnak a fák a Szilágyi Erzsébet fasoron.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Pázsit u. 1

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Mint ismert a Szilágyi Erzsébet fasor fái nem a II. Kerület kezelésében vannak.

    A 3. fotón szereplő csemetét valószinűleg nem hozzáértő személy ültette..... Feltehetőleg magán szorga...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Milyen megújulás?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére