Válaszra vár

Hiányzó pad rész

Az Aranykút utca megálló fedett padjának két deszkája hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Aranykút u. 42

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "JCDecaux"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • B Simon hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy kerületi üzemeltetésű váró, nem JCD.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Chrabák Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Perontető beázása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Közvágóhíd H (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt kövek a sínek mentén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére