Megoldott

Zöldhulladék és szemét

Anonim Járókelő

Kérem szállítsák el a zöldhulladékot.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Lotz Károly u. 1

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Ugyan nem a mi kezelésünkben van de elszállítottuk a jelzett hulladékot.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az adott zöldterület kezelője mint ismert a Főkert. A zöld hulladék elszállítását az FKF végzi.

    Jelezzük feléjük mi is....

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére