Válaszra vár

Buszmegálló

Sziasztok!
A kép magáért beszèl
Üdv
Betti

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Szent István krt. 5

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.

  • Toth Bernadett bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Bárczy István utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Kecskeméti utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fürelépni szabad?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    Károlyi kert (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére