Megoldásra vár

Törött pad

Budapest II. kerület, Apostol utcai buszmegállóban törött a pad

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Apostol utca

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Polgármesteri Hivatal Műszaki Osztálya megrendeli a pad javítását, illetve állapotától függően a cseréjét.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kiss-Dobronyi Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rongyos zászló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bond Jane
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Járdán kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Csabai Kunigunda
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kavics utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére