Megoldott

Szakaszosan világító utcai lámpa

Üdvözletem! Az említett oszlop egészen pontosan a Fonal utca 49/B előtt van, de ezt a címet nem engedni a rendszer megadni. Hol világít, hol nem. Köszönöm előre is a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Fonal u. 49

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társas...
  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bíró Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Probléma 48 órán belül megoldva! Köszönöm minden illetékesnek!
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Bíró Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére