Válaszra vár

Jókora kátyú a Laczkovich utcában

Jókora kátyú a Laczkovich utcában

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Hajóállomás u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szintkülönbség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Dinnye utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére