Megoldott

Félbehagyott parkrendezés

Egy hete gallyazták le ezt a fát, de a levágott ágakat elfelejtették elvinni. A környéken nem végeztek hasonló munkát, tehát még azt sem lehet mondani, hogy majd a többivel együtt elszállítják.

Nem értem, hogy miért nem lehet az ilyen jellegű munkákat úgy megszervezni, esetleg úgy megrendelni, hogy utána ne maradjon szemét, közvetlenül a munka befejezése után szállítsák is el. Nem csak csúnya látvány, de most, hogy bejött az esős idő, előbb-utóbb büdös is lesz.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a levágott gallyakat.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Én pontosan helyeztem el a térképen, mégsem ott jelzi a rendszer. A valóságban a Szentendrei úthoz közelebb van.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Ágoston utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Padok jók lennének

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére