Megoldott

Morzsolódás

A Bég utca Törökvész úti torkolatánál az árnyékban meghúzódva várja áldozatát a kátyúszörny. Nem csak foltozni kellene véleményem szerint, hanem a szemre is jól körülhatárolható teljes felületet cserélni kéne, ugyanis folyamatos vetésforgóban keletkeznek itt a lyukak.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 15

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gaal Gyula hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A II. Kerületi Önkormányzat megbízásából ezt az úthibát korábban már kijavították.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • B-F. Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gaal Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Javítandó kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Rézsű utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fenyves lejtő lévő kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Fenyves lejtő (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére