Megoldott

Facsonk és szomjazó fák

A Spar melletti füves területen az egyik fából csak egy csonk maradt. Kérem, szíveskedjenek pótolni. A másik kettő facsemete pedig kezd kiszáradni. Rendszeres locsolásra van szükségük!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Újlak u. 5

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szándékosan így lett meghagyva.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentést köszönjük, a facsemeték valóban öntözést igényelnek nem csak itt, hanem mindenhol. Az önkormányzat rendszeresen és terv szerint öntöz de emellett nagyon fontos, hogy...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szétesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Bokrosodó probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Petőfi utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére