Megoldásra vár

Eltakart közúti jelzőtábla

A II. kerület Varsányi Irén és Erőd utca kereszteződésében a "Gyalog-és kerékpárút" táblát szinte teljes mértékben elfedi egy fa lombja. Kérem a tábla láthatóvá tételét.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Varsányi Irén u. 9

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    A napokban kezdődik a Varsányi Irén utc kerékpár útjának a felújítása. Annak során a tábla áthelyezésre kerül, most nem gallyazzuk meg a fát, túl sokat kellene vágni belőle....
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére