Megoldott

Nem gondozott terület

A Teller Ede utca - Posztógyár utca kereszteződésénél egy kis területen derékig érő növényzet található, ami a közleekedési táblát is eltakarja. Kérem ennek a maroknyi területnek a rendezését! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Iskolák Tanuszodák

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    A kaszálás megtörtént! Köszönöm!
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    "Eltűnt" fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gudenus László
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lekövezett fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    István út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére