Válaszra vár

kiszakadt egy darab a kandeláber aljából a Bálna közelében

Bejelentő kiegészítése:
A sérült kandeláber oszlopon közlekedési jelzőlámpa található.
------------------------------------------
Vélhetően baleset miatt kiszakadt egy darab a kandeláber aljából a Bálna közelében a gyalogos átkelőhelyen a rakpartnál. Kérem javítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 13

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Vélhetően baleset miatt kiszakadt egy darab a kandeláber aljából a Bálna közelében a gyalogos átkelőhelyen a rakpartnál. Kérem javítsák meg."-ról "Bejelentő kiegészítése: A sérült kandeláber oszlopon közlekedési jelzőlámpa található. ------------------------------------------ Vélhetően baleset miatt kiszakadt eg...

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A sérült kandeláber oszlopon közlekedési jelzőlámpa található.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Villanyoszlopon hiányzik a fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nincs közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére