Válaszra vár

Elhanyagolt zöldterület

Anonim Járókelő

Az Akadémia Park melletti P+R parkolónak nincs gazdája. A zöld terület gondozatlan, a növények több helyen kiszáradtak, a bokrok nincsenek megmetszve. Érthetetlen, hogy a problémával érdemben senki nem foglalkozik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 23

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére