Megoldott

Nem működő párakapu a játszótéren

Kérem, hozzák működésbe a játszótéren a párakapukat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Mechwart liget 2

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A megrongált párakapu is a szerdai napon kijavításra került. Mindkét kapu hiba nélkül működik.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az egyik kapu működik, a másik esetében rongálás történt, amely miatt a nyomógombja működésképtelen lett. A javítást megrendeltük.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére