Megoldott

Nem működő szökőkutak

A zöldsávban nem működnek a szökőkutak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, 1075 9.IX.em. 901

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma működött.
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Fák locsolása Ferenciek tere

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ferenciek tere M (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére