Válaszra vár

Kipusztuló Gingko Biloba fák

A Széll Kálmán tér Margit körúti szakaszán az elválasztó zöld sávba ültetett Gingko Biloba fák nem növekednek, hanem egyre jobban száradnak el. Egy már teljesen ki is száradt.
6 éve várjuk, hogy meginduljon a növekedésük, de csak vegetálnak.
Meg kell vizsgálni a talajt és nagyobb ültetőgödörrel újabb fákra kell cserélni a meglévőket.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 103

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Novotny T bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Pázsit utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Benőtt bokrok a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére