Megoldásra vár

Rendszám nélküli Peugeot a Tárogató úton

Rendszám nélküli, roncs Peugeot a Tárogató úton

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Tárogató út 11a

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    A gépjármű tulajdonosát már korábban felszólította a Városrendészet a gépjármű elszállítására. A türelmi idő lejár a héten és ennek megfelelően az elszállítást megrendeli az...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére