Megoldott

Elásott dög/hulla

A Városliget Ajtósi Dürer sor-Hermina út sarkán egy fa tövében a földböl szemeteszsák lóg ki, masszív dögszagot áraszt.
Koordináta: 47.5125382, 19.0927845
Videó a helyszínről: https://drive.google.com/file/d/15b3OISOZGp3I1c_KFnqHNQX-6pdbYd6Q/view?usp=sharing

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Hermina út 26

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csíkvári Olivér hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs, kiásták!
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még?
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "A Városliget Ajtósi Dürer sor-Hermina út sarkán egy fa tövében a földböl szemeteszsák lóg ki, masszív dögszagot áraszt."-ról "A Városliget Ajtósi Dürer sor-Hermina út sarkán egy fa tövében a földböl szemeteszsák lóg ki, masszív dögszagot áraszt. Koordináta: 47.5125382, 19.0927845) Videó a helyszínről: https:...

  • Csíkvári Olivér hozzászólt a bejelentéshez.

    itt a koordináták, videot emailben küldök
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Blöeh.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Olivér!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását / add meg a probléma pontos címét / csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a p
    ...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Csíkvári Olivér bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ligetkör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Budapest Dvorák sétány 1 47.509069, 19.086686 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gagyi a Ligetkör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Ajtósi Dürer sor (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére