Megoldott

Méteres gaz

A Kelemen László és a Zuhatag sor megálló között, a jelzett terület úszik a gazban.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 59

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    A jelzett terület 11154/4 hrsz a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és kezelésében van. A jelzett területen a kaszálást a FŐKERT elvégezte még a hét elején, illetve az általuk kihagyo...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére