Megoldatlan

Üres fahely

A Kossuth Lajos utca páratlan oldalán szinte végig vannak fák, viszont a piac utáni szakaszon a Jókai Mór utcáig ezek feltűnően hiányoznak.
Kérem a Kossuth Lajos utca 101. előtt újonnan kialakított fahelyre ültessenek be egy fát.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 101

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor minek van?
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Zs.!

    Köszönjük megkeresését.
    A jelzett terület alatt illetve közvetlen környezetében futó közmű vezetékek miatt a "fahely" nem beültethető.

    Szíves megértését köszönjük.

    Tisztelettel...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    "Használhatatlan" megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bálványfacsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére