Válaszra vár

Megnyomott korlát

A Nagysándor József u. 122. Lázár utca felőli oldalán az egyik korlát ki lett nyomva a helyéről, eldeformálódott.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 122

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás sebességmérők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Petőfi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlés-veszélyes tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Topánka utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére