Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Kende Kanuth utca 89-91. előtt áll egy kiszáradt fa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kende Kanuth u. 91

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XX. kerületi Önkormányzat Városgazdálkodási Osztályverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Németh Zs.!

    Köszönjük megkeresését.
    Bejelentése nyomán a címet nyilvántartásunkba vettünk, helyszíni szemlénk alapján a fa kivágását előjegyeztük.
    Tájékoztatjuk, hogy a felmért munkálatokat
    ...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Veszélyes fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    "Használhatatlan" megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    János tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Bálványfacsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére