Válaszra vár

Kerítés hiba - Máltai játszótér

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő !

A Kerék utcai Máltai játszótér kerítése megrongálódott.

Kérjük továbbítsák a problémát az illetékesek felé.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szél u. 21

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Folmeg Balázs

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Darázsfészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Tamás
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Unnamed Road
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátmaradvány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajcsy-Zsilinszky út (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Megoldatlan
    5
    Megoldatlan
    5

    Astoria virágos láda javítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Astoria (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére