Megoldott

levágott faágak a járdán

Sziasztok!
A múlt hét csütörtöki vihar után a tűzoltók levágtak egy csomó faágat egy megsérült fáról, a kupac pedig azóta ott van a járdán nagyjából elfoglalva azt.
Köszi ha jelzitek az illetékesnek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Keleti Károly u. 33

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kunos Dani hozzászólt a bejelentéshez.

    azóta már megoldódott, köszönöm
  • Kunos Dani visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Kunos Dani hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Önkormányzat!
    Nem szállították el sajnos csak a két kupacból egy kupacot csináltak és valamièrt körbe is kerítették. Lehet a felette lévő fa veszélyes, amiatt. A fotót ma csináltam 06.22.
  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett ágakat hétfőn (06.20) elszállították.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Kunos Dani bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére