Megoldott

Kerékpárútra belógó ágak

Az Ördögárok utca egyirányú forgalmú úton kerékpárral szabályosan a forgalommal szemben közlekedve BALESETVESZÉLYES helyzeteket teremt, hogy a növényzet oldalról kilóg a közútra, így az ágakat kikerülve a szembe közlekedő járművekkel ütközés eshetősége áll fenn különösen a kanyaroknál!

Kérjük az út melletti fa metszését!

Köszönettel:
László

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ördögárok u. 13

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin/Bejelentő!

    Az Ördögárok utca teljes hosszában vissza lettek gallyazva a kerékpárútra ránövő ágak.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közterületen lévő fák és bokrok esetében megrendeltük a gallyazási és ritkítási munkák elvégzését.

    A magán tulajdonban lévők esetében a tulajdonost felszólítjuk a munkák elvég...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Ördögárok utca 13 - Balesetveszélyes helyzet - Kerékpárútra belógó ágak"-ról "Kerékpárútra belógó ágak"-ra.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • M László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére