Megoldásra vár

Elpusztult fa

A Fenyves játszótéren a fotón látható fa elpusztult. Kérem, a fát távolítsák el és ültessenek újat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hidász u. 4

Hozzászólások

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Önkormányzat Műszaki Osztálya intézkedik az elhalt fa eltávolításáról és az őszi ültetési időszakban a pótlásáról.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. Ha bejelentésében park vagy zöldterület fenntartója nem a II. Kerület...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Törött pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Apostol utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pipitér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére