Megoldott

Útra lógó növényzet

Tisztelt Főkert!

Ahogy tavaly is, idén is kérem, hogy a 18. kerület Nagykőrösi úton a Nemes utca és Szálfa utca közötti szakaszon (a belváros felé vezető oldalon) vágják le az úttestre lógó növényzetet, mert balesetveszélyes kerülgetni. Csak egy képet készítettem, de több helyen is az úttestre lóg a zöld, kérem nézzék meg ezen rövid szakaszon.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Nagykőrösi út 21

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt levágták. Köszi!
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Takart közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anita Dedeó
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Ráday Gedeon utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    közlekedési tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bagi Emese
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Újonnan ültetett fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére