Megoldott

Belógó bokor

A Pesti út és a Kis utca sarkán lévő üres telekről belóg a bokor a kerékpárútra, és akadályozza a kerékpáros közlekedést.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 32

Hozzászólások

  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper!
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A kerékpárút űrszelvénye ismét tiszta (kép).

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Hamarosan kialakítjuk a kerékpár út megfelelő űrszelvényét.
    Köszönjük a türelmet.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ping-pong

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Faágak belógnak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rákóczi Ferenc utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére