Válaszra vár

Igénytelenül elültetett fa a buszmegálló közepén

A Krisztina krt/Csaba utca sarkán lévő 5-ös busz megállójába lévő fa nincsen megfelelően elültetve. A föld csak oda van hányva, nincsen semmilyen széle, igy minden eső után a mély sárba lépve kell felszállni a buszra.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Krisztina krt. 2

Hozzászólások

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szász Gabriella bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére