Megoldott

Gazos terület

A frissen ültetett fákat megeszi a gaz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 21

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Még a múlt héten az előre rögzített menetrend szerint lekaszálták a jelzett részt, az FCSM-mel történt együttműködés keretében.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ördögárok kezelőjével együttműködünk a kaszálás érdekében. Az Önkormányzat saját költségére megrendelte ennek a területnek is a kaszálását.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére