Válaszra vár

Buszmegállóba belógó növényzet, valamint föld a járdára.

Budapest, XIV. Ker. Egressy út/ Hungária körúti 77 - es troli megállóban és közvetlenül utána ( a városból kifelé vezető oldalon ) belóg a növényzet, valamint a föld is "ráfolyt" már a járdára.
Kérem a kialakúlt helyzet orvoslását.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út / Hungária körút

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére