Megoldásra vár

Csatornafedél méretű kátyú

Anonim Járókelő

Közel csatornafedél méretű kátyú, körülötte is repedezett aszfalt nagy területen. 157-es busz megállója miatt rendkívül zavaró és balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Zerind vezér u. 29b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Műszaki Osztály felvette a javítási címlistára a helyszínt és megrendelte a javítást.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjü...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Morzsolódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére