Megoldott

Elszáradt faág az út felett

Rálóg az útra, nagyobb szél esetén hullottak már le ágak. Jobb lenne megelőzni a nagyobb gondot.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 34

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Megcsinaltak, koszonom!
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz - Cserhalom és Mura utca sarka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére