Válaszra vár

Belógó faágak

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.05.30.:

A JGK válasza:
"Kollégánk megvizsgálta a jelzett területet és úgy tájékoztatott, hogy az ágak nagy része a Péterfy Sándor utcai kórház alsó helikopter leszállópálya területéről lógnak át a parkolóba, így a JGK Zrt. nem illetékes."

-----

Jelzett helyszínen a parkolóban nincsenek metszve a fák, az ágak alacsonyabban nőnek a parkoló részen is, mint egy átlagos személygépjármű.

Kérjük az Illetékest, rendezze a parkolószakaszt, hogy azt lehessen használni is!

Pontos helyszín:
47.49704594563335, 19.08173926994712

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Gázláng u. 3

Hozzászólások

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Péterfy Sándor utcai kórház

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen a parkolóban nincsenek metszve a fák, az ágak alacsonyabban nőnek a parkoló részen is, mint egy átlagos személygépjármű. Kérjük az Illetékest, rendezze a parkolószakaszt, hogy azt lehessen használni is! Pontos helyszín: 47.49704594563335, 19.08173926994712"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.30.: A JGK válas...

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Kollégánk megvizsgálta a jelzett területet és úgy tájékoztatott, hogy az ágak nagy része a Péterfy Sándor utcai kórház alsó helikopter leszállópálya területéről lógnak át a parkoló...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerítés hiba - Máltai játszótér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szél utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hadak útja (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Házra nőtt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére