Megoldott

lámpaoszlop nyílástakarója kinyílva

Kérem a nyílás zárását. a térképen jelölt helyen a bicikliút mellett, a HÉVátjáró hídtól elindulva dél felé az első oszlop

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Árpád fejedelem útja 125

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma láttam, hogy ügyesen visszaerősítették a takarófedelet hosszú gyorskötözőkkel. Javaslom a bejelentés megoldottként való lezárását. Köszönet az illetékesnek és a Járókelőnek!
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    ...ez a HÉVátjáró hídtól jól elindulva dél felé az első oszlop
  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak a lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem világítanak ezek sem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Heltai Jenő tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem világító lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére