Megoldásra vár

Megsüllyedt úttest és fekvőrendőr

Az Ady Endre utcában általában a parkoló autók takarják az úttest és a fekvőrendőr megsüllyedését. A probléma viszonylag régóta fennáll, szóval talán nem veszélyes, de érdemes felvenni a javítanivalók listájára.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Ady Endre u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat, és a kátyú a kerületben ütemezetten folyó kátyúmentesítés...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gaal Gyula bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Morzsolódás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Gaal Gyula
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Törökvész út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Óriás kátyú a fedél mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Virág árok (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére