Megoldott

Elavult tájékoztatás

Tisztelt Illetékes!

Kőbánya-Kispesten nem sikerült lekövetni metrófelújítás változásait. Pont akkor jártam itt amikor ketten is szerencsétlenkedtek a tábla előtt és nem értették a helyzetet…

Kérem a hiba elhárításáról intézkedni szíveskedjenek!

Tisztelettel:
Szelényi Dániel

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Kőbánya-Kispest

Hozzászólások

  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték ezt is.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Cserélték ezt is.
  • Szelényi Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Bertalan Balázs ez szerintem nem ugyanaz a tájékoztató tábla, mint amit én fényképeztem, de ha azt lecserélték, akkor minden bizonnyal a msáiakt is (egyazon peronon). Holnap megnézem, köszönöm a képet!
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    26-án már jó tájékoztató volt kihelyezve :)
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szelényi Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Összetört totem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kőbánya-Kispest (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Levált fadeszka a buszmegállóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tárnok utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére